Blitz

Tag "Videoklip"

Mbërritën “Aviona”-t e Onat dhe Cozmanit

    Mbërritën “Aviona”-t e Onat dhe Cozmanit

Dy reperët e Babastras kanë publikuar mbrëmjen e sotme projektin e tyre më të ri muzikor, të titulluar “Aviona”. Me tekst të vetë protagonistëve, videoklipi për të cilin thuhet se

Read Full Article

Zbulohet dashuria e Mariza Ikonomit

Zbulohet dashuria e Mariza Ikonomit

Këngëtarja Mariza Ikonomi ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar sa i përket jetës private. Por së fundmi, ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku na

Read Full Article

10 artistët që janë zhveshur në videoklipet e tyre

10 artistët që janë zhveshur në videoklipet e tyre

MICHAEL JACKSON – YOU ARE NOT ALONE ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Videoklipi i publikuar në vitin 1995, tregon mbretin e pop-it përkrah gruas së tij pa

Read Full Article