Blitz

Tag "Valer Kolnikaj"

Sara Kapo dhe Valer Kolnikaj largohen nga Top Show Magazine

    Sara Kapo dhe Valer Kolnikaj largohen nga Top Show Magazine

Përpara nisjes së sezonit të ri televiziv u bë me dije se Sara Kapo dhe Valer Kolnikaj do të ishin opinionistët e rinj të Top Show Magazine. Ishte menduar që këta

Read Full Article

(Foto) Euro 2016 – Personazhet shqiptarë ngjyrosin kuqezi rrjetet sociale!

(Foto) Euro 2016 – Personazhet shqiptarë ngjyrosin kuqezi rrjetet sociale!

Nik Xhelilaj ◄ Back Next ► Picture 1 of 10   Atmosfera e Euro 2016 tashmë i ka prekur të gjithë. Çdo shqiptar, brenda apo jashtë vendit, futbolldashës ose jo

Read Full Article