Blitz

Tag "trajnere"

The Voice of Albania, zbulohen emrat e dy trajnerëve të mbetur

    The Voice of Albania, zbulohen emrat e dy trajnerëve të mbetur

Paneli i trajnerëve të The Voice of Albania për këtë vit është kompletuar së fundmi. Pas Alban Skënderajt dhe Genc Salihut, mësohet se pjesë e panelit do të jenë këngëtarët

Read Full Article

Aksidenti në Tiranë, trajnerja e Dhurata Priftit: Bashkëshorti s’më la të shoh videon

    Aksidenti në Tiranë, trajnerja e Dhurata Priftit: Bashkëshorti s’më la të shoh videon

Një ditë pas aksidentit të rëndë që i mori jetën shtetases 45-vjeçare Dhurata Prifti, nënë e dy fëmijëve, ka reaguar trajnerja e saj Diana Mata, duke qenë se viktima ishte

Read Full Article