Blitz

Tag "Top Music Awards"

Beatrix Ramosaj nuk ndalet. I shkruan edhe Xhemi Shehut…

    Beatrix Ramosaj nuk ndalet. I shkruan edhe Xhemi Shehut…

Ende vazhdon të flitet për eventin “Top Music Awards” të zhvilluar ditën e premte,  ku shumë prej artistëve të momentit në vend iu dhanë çmime për këngët e tyre. Mes

Read Full Article

Noizy braktis “Top Awards”, Ledioni: Kështu është kur shet mend me “Ferrarin” e shokut. Noizy: Kollovar, ty ta bleu e dashura

    Noizy braktis “Top Awards”, Ledioni: Kështu është kur shet mend me “Ferrarin” e shokut. Noizy: Kollovar, ty ta bleu e dashura

Noizy kundër Ledion Liços ◄ Back Next ► Picture 1 of 1 Noizy, një prej të ftuarve të “Top Music Awards”, i cili ishte i pranishëm gjatë provave, vendosi të

Read Full Article

(Video/Intervistë) Ledion Liço: “Në Top Channel, fituesin e zgjedh gjithmonë publiku”

(Video/Intervistë) Ledion Liço: “Në Top Channel, fituesin e zgjedh gjithmonë publiku”

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur ceremonia e shpalljes së nominimeve për 12 kategoritë e “Top Music Awards” në një nga “club”-et më në zë të kryeqytetit. Në ceremoni nuk mund

Read Full Article

(Ekskluzive) Flet menaxheri i Genta Ismajlit për përjashtimin nga “Top Awards” dhe deklaratat e Arjan Çanit

    (Ekskluzive) Flet menaxheri i Genta Ismajlit për përjashtimin nga “Top Awards” dhe deklaratat e Arjan Çanit

Pak javë më parë, në muajin prill, u prezantuan detaje nga eventi më i ri muzikor, “Top Music Awards”, në një konferencë për shtyp. Pritshmëria për të zënë një vend në

Read Full Article