Blitz

Tag "Tifoze"

Derbi Skënderbeu-Partizani, 440 punonjës për garantimin e rendit dhe sigurisë

    Derbi Skënderbeu-Partizani, 440 punonjës për garantimin e rendit dhe sigurisë

Policia e Shtetit ka bërë publik planin e masave të marra për mbarëvajtjen e derbit Skënderbeu-Partizani që nis në orën 19:00. Rreth 440 punonjës janë angazhuar për sigurimin e rendit

Read Full Article

Nuk apeloi vendimin, Tirana pa tifozë në dy ndeshjet e fundit

    Nuk apeloi vendimin, Tirana pa tifozë në dy ndeshjet e fundit

Klubi i Tiranës nuk ka ankimuar masat e marra nga komisioni i Disiplinës. Mosapelimi i vendimit, i bën bardheblutë që gjatë dy ndeshjeve të fundit të mos kenë në krah sportdashësit e

Read Full Article