Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Thumb"

Erion Veliaj rrëfen në “Thumb” se kur do të bëhet baba

    Erion Veliaj rrëfen në “Thumb” se kur do të bëhet baba

Emisioni “Thumb” i gazetareve Aulona Musta  dhe Fatma Haxhialiu është rikthyer në një tjetër formë, tashmë në një kanal televiziv, në Top Channel, dhe do na shoqërojë çdo të shtunë

Read Full Article