Blitz

Tag "Superliga Shqiptare"

UEFA pezullon dënimin ndaj ekipit të Skënderbeut!

    UEFA pezullon dënimin ndaj ekipit të Skënderbeut!

Nëpërmjet një komunikate në profilin zyrtar në Facebook, K.F. Skënderbeu njofton të gjithë tifozët dhe futbolldashësit shqiptarë se ditën e sotme UEFA ka pranuar pezullimin  e Vendimit të Komisionit të

Read Full Article

(Ekskluzive) Skënderbeu përjashtohet për 1 vit nga kupat e Europës. Çështja do të çohet në KAS

    (Ekskluzive) Skënderbeu përjashtohet për 1 vit nga kupat e Europës. Çështja do të çohet në KAS

Lajme jo të mira vijnë nga Gjeneva për ‘superkampionët’ e Skënderbeut, të cilët vetëm pak javë më parë fituan titullin e tyre të 6-ë radhazi në Superligën Shqiptare. Ajo që

Read Full Article