Blitz

Tag "Sukth"

Aksident i rëndë në Sukth, humbin jetën katër të rinj

    Aksident i rëndë në Sukth, humbin jetën katër të rinj

  Një aksident tragjik është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në autostradën Tiranë-Durrës, pranë mbikalimit të Sukthit. Si pasojë, kanë mbetur të vdekur katër të rinj.

Read Full Article

Zhduket 16-vjeçarja nga Sukthi, apeli: Mami dhe babi të falin çdo gabim, vetëm kthehu

    Zhduket 16-vjeçarja nga Sukthi, apeli: Mami dhe babi të falin çdo gabim, vetëm kthehu

Një 16-vjeçare është larguar nga banesa e saj prej 10 ditësh. Konkretisht, adoleshentja nga Sukthi, Gazie Kazija, nxënëse e vitit të parë gjimnaz, është larguar nga familja prej datës 17

Read Full Article