Blitz

Tag "Stadiumi"

Rama: “Loro Boriçi” i rilindur, gati për miqësoren e 31 gushtit

Rama: “Loro Boriçi” i rilindur, gati për miqësoren e 31 gushtit

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale disa foto nga stadiumi “Loro Boriçi” në Shkodër, i cili iu nënshtrua rikonstruksionit.

Read Full Article

Rama: Për ndërtimin e stadiumit s’do shpenzohet asnjë kokërr leku nga buxheti

    Rama: Për ndërtimin e stadiumit s’do shpenzohet asnjë kokërr leku nga buxheti

Kryeministri Edi Rama bëri me dije se për ndërtimin dhe menaxhimin e stadiumit “Arena Kombëtare” nuk do të shpenzohet asnjë lek nga buxheti i shtetit. Këtë deklaratë, ai e bëri

Read Full Article