Blitz

Tag "Sorry"

Kujt i thotë “Sorry” Beyonce?

    Kujt i thotë “Sorry” Beyonce?

Një nga këngët më të përfolura të Beyonce, “Sorry” është bërë tashmë publike dhe mund ta shihni të gjithë në kanalin e saj në Youtube. Deri më tani, videoja ishte

Read Full Article

Justin Bieber përpara gjykatës. “Sorry”, këngë e vjedhur

Justin Bieber përpara gjykatës. “Sorry”, këngë e vjedhur

Pas Kayne West, është Justin Bieber ai që është hedhur në gjyq për shkak të muzikës. Artistja “indie” Casey Dienel ka ngritur një padi kundrejt Bieber dhe Skrillex pasi pretendon

Read Full Article