Blitz

Tag "Skrapar"

Ministri Koka zgjedh aventurën, pushon dhe promovon

    Ministri Koka zgjedh aventurën, pushon dhe promovon

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Ministri i Mjedisit Lefter Koka preferoi lumin për të kaluar fundjavën bashkë me familjen e tij. Pushim dhe promovim i kanionit

Read Full Article

I plas dinamiti në duar, plagoset rëndë punonjësi i zjarrfikëses

    I plas dinamiti në duar, plagoset rëndë punonjësi i zjarrfikëses

Një punonjës i zjarrfikëses ka mbetur i plagosur rëndë për shkak të plasjes së dinamitit. Ngjarja e rëndë është shënuar në Skrapar teksa 41-vjeçari Turhan Myftari ishte duke peshkuar në

Read Full Article