Blitz

Tag "Sherefedin Shehu"

Persona të paautorizuar në KZAZ, ndërpritet numërimi në Dibër

    Persona të paautorizuar në KZAZ, ndërpritet numërimi në Dibër

Procesi i numërimit në KZAZ 19 në Peshkopi u ndërpre për disa minuta për shkak të hyrjes në sallë të personave të paautorizuar. Menjëherë pas incidentit ndërhynë forcat e policisë. Mësohet se

Read Full Article

PD çel fushatën për kreun e Bashkisë Dibër, Basha: Sherefedini, njeri i punës

    PD çel fushatën për kreun e Bashkisë Dibër, Basha: Sherefedini, njeri i punës

Partia Demokratike ka çelur ditën e sotme fushatën elektorale për zgjedhjet në Dibër. Të pranishëm në hapjen e kësaj fushate kanë qenë kreu i Partisë Demokratike, Sherefedin Shehu dhe një

Read Full Article

PD: Sherefedin Shehu, kandidati jonë për Bashkinë e Dibrës

    PD: Sherefedin Shehu, kandidati jonë për Bashkinë e Dibrës

Partia Demokratike ka zyrtarizuar kandidatin e saj për zgjedhjet e 11 shtatorit në Dibër. Sherefedin Shehu është kandidati i parë që do të garojë për Bashkinë e Dibrës. Ai është aktualisht

Read Full Article