Blitz

Tag "Rrjetet sociale"

Këngëtarja shqiptare themelon fondacionin e bamirësisë në Kosovë

    Këngëtarja shqiptare themelon fondacionin e bamirësisë në Kosovë

Këngëtarja Dua Lipa, e cila po ngjit me hapa të mëdhenj shkallët e karrierës, gjen kohë të merret edhe me gjëra të tjera veç muzikës. Në profilet e saj në

Read Full Article

(Video) Mateus Frrokut i bëjnë “Like”

    (Video) Mateus Frrokut i bëjnë “Like”

“M’ka bo Like”  – kështu titullohet kënga e sapopublikuar nga këngëtari Mateus Frroku, me produksion të “Threedots Production” dhe muzikë të Kledi Bahitit. Këngëtari, i cili në karrierën e tij

Read Full Article