Blitz

Tag "policet"

Të shtëna me armë në Louisiana, vriten tri policë

    Të shtëna me armë në Louisiana, vriten tri policë

Mediat amerikane bëjnë me dije se të shtëna me armë zjarri janë shënuar sot në zonën “Baton Rouge” në Luiziana (Louisiana) ku kanë mbetur të vdekur tri policë dhe janë

Read Full Article

Ekzekutimi i 8 policëve në Egjipt, ISIS merr përsipër sulmin

    Ekzekutimi i 8 policëve në Egjipt, ISIS merr përsipër sulmin

Tetë policë egjiptianë u qëlluan për vdekje në periferi të Kajros. Burime të ministrisë së Brendshme të Kajros bënë me dije se policët ishin duke udhëtuar në një automjet në

Read Full Article

Policët Bashkiakë përleshen me banorët: Hiqe telefonin se ta thyej

    Policët Bashkiakë përleshen me banorët: Hiqe telefonin se ta thyej

Një përleshje ka ndodhur mes policëve bashkiakë dhe disa banorëve në Babrru. Ajo çka bie në sy është sjellja e policëve, të cilën një raportues e paraqet si shqetësuese. Në

Read Full Article