Blitz

Tag "police"

Sulmohet stacioni policor në Armeni, një polic i vrarë dhe shtatë të marrë peng

    Sulmohet stacioni policor në Armeni, një polic i vrarë dhe shtatë të marrë peng

Një grup personash të armatosur kanë sulmuar stacionin policor në Erevan, kryeqytetin e Armenisë. Një polic ka humbur jetën si pasojë e të shtënave ndërkohë që shtatë të tjerë janë

Read Full Article

Ekzekutimet në Dallas, vrasësi po planifikonte një sulm më të madh

    Ekzekutimet në Dallas, vrasësi po planifikonte një sulm më të madh

Njeriu që qëlloi për vdekje pesë policë në Dallas, Micah Johnson, dyshohet se po planifikonte një sulm më të madh sipas shefit të policisë lokale. 25-vjeçari i zemëruar me vrasjet

Read Full Article

(VIDEO) Gazetari filmon sulmin ndaj policëve në Dallas

    (VIDEO) Gazetari filmon sulmin ndaj policëve në Dallas

Gazetari Sidney Johnson i “Central Track”, ka kapur një moment nga ngjarja e rëndë shënuar së fundmi në Dallas. Pamjet e rënda shfaqin pak nga sulmi i kryer ndaj punonjësve të

Read Full Article

Sherr se kush e ka gjoksin më tërheqës, pezullohet nga puna policja

    Sherr se kush e ka gjoksin më tërheqës, pezullohet nga puna policja

Një efektive policie është në hetim pas një konflikti me një kolege të sajën se kush kishte gjoks më tërheqës. Rebekah Sutcliffe me detyrë asistente e shefit, është pezulluar pas

Read Full Article