Blitz

Tag "Piloti"

Avokati i pilotit italian: Erdhi për turizëm, s’ka bërë pakt me prokurorinë

    Avokati i pilotit italian: Erdhi për turizëm, s’ka bërë pakt me prokurorinë

Avokati i pilotit italian Guido Andrea Guidi, ka hedhur poshtë akuzat ndaj klientit të tij dhe mbështet deklaratën e parë që 69-vjeçari dha fillimisht për policinë, ku deklaroi se ndodhej

Read Full Article

Përfshirja e pilotit italian në rrjetin e narkotrafikut, nisin hetimet edhe në Itali

    Përfshirja e pilotit italian në rrjetin e narkotrafikut, nisin hetimet edhe në Itali

Nga Anduena Llabani Italia nis hetime paralele për kontratat e Guidit me rrjetin e narkotrafikut, mes tyre shqiptarë dhe italianë. Pas letër-porosive që drejtësia shqiptare i delegoi autoriteteve më të

Read Full Article

Avioni në Durrës, piloti italian: U ula për shkak të një defekti

    Avioni në Durrës, piloti italian: U ula për shkak të një defekti

Pas akuzave të deputetit Flamur Noka për uljen në Durrës të një avioni me drogë, konfirmohet se një avion i vogël është gjetur në grykëderdhjen e Ishmit. Burime për “News24”

Read Full Article

Katalunja, piloti humb jetën gjatë provave të Moto GP

    Katalunja, piloti humb jetën gjatë provave të Moto GP

Një tragjedi është shënuar këtë të premte gjatë provave të lira për Çmimin e Madh të Katalunjës, të vlefshme dhe për klasin “Moto 2”. Piloti spanjoll 24-vjeçar, Luis Salom, i

Read Full Article