Blitz

Tag "personazhe"

Dhjetë teori interesante për personazhet e Disney-t, që ju nuk i keni ditur

Dhjetë teori interesante për personazhet e Disney-t, që ju nuk i keni ditur

Hercules është kushëriri i parë i Ariel ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Ariel është e bija e mbretit Triton dhe Hercules është i biri i Zeusit. Mbreti

Read Full Article

Disa nga fotot më të bukura të personazheve të famshme në Instagram për këtë vit

Disa nga fotot më të bukura të personazheve të famshme në Instagram për këtë vit

Barack Obama dhe Amy Schumer ◄ Back Next ► Picture 1 of 12   Nëse ka diçka që e adhurojmë te rrjetet sociale është mundësia për të parë foto të

Read Full Article

Dhurata e çuditshme që 81-vjeçari i ka bërë bashkëshortes së tij

    Dhurata e çuditshme që 81-vjeçari i ka bërë bashkëshortes së tij

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Nëse keni menduar se çdo gjë është me kohë apo se i ka ikur koha një dëshire të mbetur pezull, e

Read Full Article

Personazhe të famshëm që kanë lindur fëmijë pas të 40-ve

Personazhe të famshëm që kanë lindur fëmijë pas të 40-ve

KELLY PRESTON – 2010 ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Këtë javë u konfirmua se Janet Jackson është shtatzënë dhe është në pritje të një vajze, vetëm dy

Read Full Article