Blitz

Tag "Perjashtim"

Deklaroi se “Vetingu shkel sovranitetin”, LSI përjashton deputetin

    Deklaroi se “Vetingu shkel sovranitetin”, LSI përjashton deputetin

Deputeti Përparim Spahiu është përjashtuar nga Grupi Parlamentar i LSI-së pas qëndrimit që ai mbajti kundër vetingut nga ndërkombëtarët për gjyqtarët dhe prokurorët. Grupi i LSI-së u mblodh rreth orës

Read Full Article

E cilësoi Ramën kriminel, Byroja vendos: Berisha, 10 ditë i përjashtuar nga Kuvendi

    E cilësoi Ramën kriminel, Byroja vendos: Berisha, 10 ditë i përjashtuar nga Kuvendi

Byroja e Kuvendit ka vendosur të përjashtojë nga punimet ish-kryeministrin Sali Berisha për një afat 10 ditor. Ky vendim u morr pasi Berisha e cilësoi “kriminel” kryeministrin Edi Rama, në

Read Full Article