Blitz

Tag "perdhunim"

Përdhunoi të bijën 15-vjeçare, 10 vjet burg babait monstër

    Përdhunoi të bijën 15-vjeçare, 10 vjet burg babait monstër

Në seancën e sotme gjyqësore, Gjykata e Tiranës e ka dënuar me 10 vite burg shtetasin Fatos Gurakuqi, që akuzohet se ka abuzuar seksualisht me të bijën 15-vjeçare. Ky vendim

Read Full Article

I akuzuar se përdhunoi të bijën, 45-vjeçari: Çështjen do ta çoj në Strasburg

    I akuzuar se përdhunoi të bijën, 45-vjeçari: Çështjen do ta çoj në Strasburg

Shtetasi Fatos Gurakuqi që akuzohet për përdhunimin e së bijës 15-vjeçare, është shprehur se akuzat që rëndojnë mbi të janë të kota, pasi ai nuk do të kryente kurrë diçka

Read Full Article

Avokati braktis babanë përdhunues të 15-vjeçares: Morali s’më lejon ta mbroj

    Avokati braktis babanë përdhunues të 15-vjeçares: Morali s’më lejon ta mbroj

Arben Keta, avokati i të pandehurit Fatos Gurakuqi, i cili akuzohet se ka abuzuar seksualisht me të bijën 15-vjeçare, ka bërë me dije përmes një deklarate se nuk do ta

Read Full Article

Ekspertiza e ADN-së konfirmon: Fatos Gurakuqi ka përdhunuar të bijën 15-vjeçare

    Ekspertiza e ADN-së konfirmon: Fatos Gurakuqi ka përdhunuar të bijën 15-vjeçare

Policia Gjyqësore ka dorëzuar në gjykatë akt-ekspertimin e kryer për çështjen me të dyshuar Fatos Gurakuqin, i cili akuzohet për përdhunimin e së bijës 15-vjeçare. Me kërkesë të gjykatës është zbardhur

Read Full Article

Përdhunimi i 12-vjeçares, dalin detaje të reja: Nëna kishte qenë më parë prostitutë

    Përdhunimi i 12-vjeçares, dalin detaje të reja: Nëna kishte qenë më parë prostitutë

Detaje tronditëse kanë nisur të qarkullojnë për Selvie Yzeirajn, vajza e së cilës është përdhunuar për vite me radhë nga njerku i saj. Mësohet se nëna e ndaluar nga policia

Read Full Article

Nëna pranon përdhunimin e së bijës: Kisha turp të tregoja

    Nëna pranon përdhunimin e së bijës: Kisha turp të tregoja

Pas deklaratës ndryshe të dhënë herën e parë kur u mor në pyetje, 40-vjeçarja Selvie Hyzeiraj ka pranuar së fundmi përdhunimin e vazhdueshëm të së bijës 12-vjeçare. E pyetur për

Read Full Article

Korfuz, shqiptari përdhunon turisten spanjolle

    Korfuz, shqiptari përdhunon turisten spanjolle

Një turiste spanjolle, e cila ndodhej për të pushuar në Korfuz, është përdhunuar nga një shtetas shqiptar. 25-vjeçarja, emri i të cilës nuk bëhet i ditur, ka deklaruar se akti

Read Full Article

Guri Përgjegji: Nuk e di sesi ndodhi përdhunimi

    Guri Përgjegji: Nuk e di sesi ndodhi përdhunimi

Detaje të reja janë zbardhur së fundmi nga dëshmia e Guri Përgjegjit në polici. Në seancën me dyer të mbyllura që ka zgjatur rreth 40 minuta, ai nuk ka pranuar

Read Full Article

Incesti në Dibër, zbardhen dëshmitë e banorëve të fshatit

  Incesti në Dibër, zbardhen dëshmitë e banorëve të fshatit

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen e ditëve të fundit shënuar në fshatin e Njësisë Administrative Kastriot të

Read Full Article

I vë zjarrin bashkëshortit pasi kuptoi se i kishte përdhunuar vajzën

  I vë zjarrin bashkëshortit pasi kuptoi se i kishte përdhunuar vajzën

Kur Tatanysha Hedman zbuloi se bashkëshorti i saj 52 vjeç kishte abuzuar seksualisht me vajzën e saj nuk bëri gjë

Read Full Article

Horror në Serbi, pedofili 28-vjeçar përdhunon dhe vret 3-vjeçaren

  Horror në Serbi, pedofili 28-vjeçar përdhunon dhe vret 3-vjeçaren

Një krim makabër është shënuar mbrëmë në Zajeçar të Serbisë, ku 28-vjeçari Vladica Rajkovic rrëmbeu, përdhunoi dhe vrau 3-vjeçaren Angelina

Read Full Article

Përdhunoi komshien 22 vjet më të madhe, pranga 24-vjeçarit

  Përdhunoi komshien 22 vjet më të madhe, pranga 24-vjeçarit

Një i ri 24-vjeçar është vënë në prangat e policisë, pasi përdhunoi komshien e tij. Ngjarja ndodhi në fshatin Drangaj

Read Full Article

Nëna e Ida Dervishit: “Vajza ime flinte me pistoletë në kokë”

  Nëna e Ida Dervishit: “Vajza ime flinte me pistoletë në kokë”

Nëna e Ida Dervishit, gruas që u vra nga bashkëshorti i saj, oficer i Gardës, dy ditë më parë, ka

Read Full Article