Blitz

Tag "paul Walker"

Rikthehet personazhi i Paul Walker në “Fast & Furios 8”

    Rikthehet personazhi i Paul Walker në “Fast & Furios 8”

Brian O’Connor, aktori që u shfaq si Paul Walker në filmin e fundit të “Fast & Furious”, mund të kthehet përsëri në rolin e aktorit të ndjerë. Duke folur për

Read Full Article

Dedikimi prekës i Vin Diesel për mikun e tij, Paul Walker

    Dedikimi prekës i Vin Diesel për mikun e tij, Paul Walker

“Fast 8”, filmi i tetë i serive “Fast and furious”, ka nisur xhirimet dhe Paul Walker, ish-protagonisti kryesor, i cili u nda nga jeta më 20 nëntor 2013, akoma nuk

Read Full Article