Blitz

Tag "Paul Pogba"

Jose Mourinho: Pogba, mesfushori më i mirë në botë

    Jose Mourinho: Pogba, mesfushori më i mirë në botë

Që në momentin e arritjes së marrëveshjes ku Paul Pogba u bë futbollisti më i shtrenjtë i të gjitha kohërave, u kuptua se vëmendja e Premier League-s do të ishte

Read Full Article

Paul Pogba ironizon mediat për largimin e tij nga Juventusi

    Paul Pogba ironizon mediat për largimin e tij nga Juventusi

Në cilën skuadër do të luajë Paul Pogba sezonin e ardhshëm? Manchester United dhe Real Madrid janë skuadrat që përfliten si destinacioni i radhës i mesfushorit francez, edhe pse çdo

Read Full Article

Juventus – Paul Pogba kërkon largimin!

    Juventus – Paul Pogba kërkon largimin!

Paul Pogba, gati për t’u larguar! Sipas informacioneve të fundit, mesfushori francez ka kërkuar të zgjidhë kontratën me Juventus-in për t’u rikthyer te Manchester United. Nga Torino nuk duan të

Read Full Article

Merkato – Pogba-Manchester United, gati marrëveshja. Mino Raiola ndodhet në Angli.

    Merkato – Pogba-Manchester United, gati marrëveshja. Mino Raiola ndodhet në Angli.

Zërat për kalimin e Paul Pogba tek Manchester United, me lakimin e javëve janë bërë gjithnjë e më të fortë! Këto ditë, nëse arrihet marrëveshja,  ky mund të shndërrohet në

Read Full Article

Higuain te Juventusi? Gëzojnë tifozët e Manchester United: “… atëherë Pogba vjen te ne”

    Higuain te Juventusi? Gëzojnë tifozët e Manchester United: “… atëherë Pogba vjen te ne”

Lajmi për kalimin e mundshëm të Gonzalo Higuain te Juventusi për shifrën “e çmendur” të 94 milionë eurove në vetëm pak orë ka bërë xhiron e botës. Ata që janë

Read Full Article

Euro 2016 – Finalja Portugali-Francë: ja formacionet zyrtare…

    Euro 2016 – Finalja Portugali-Francë: ja formacionet zyrtare…

Vetëm pak minuta na ndajnë tashmë nga finalja e shumëpritur e Euro 2016 mes Portugalisë e Francës dhe emocionet në të dyja kampet janë të mëdha! Evra apo Pepe? Pogba

Read Full Article

Euro 2016 – Franca në finale! Ja deklaratat e protagonistëve pas ndeshjes

    Euro 2016 – Franca në finale! Ja deklaratat e protagonistëve pas ndeshjes

Fitorja përballë kampionëve të botës me rezultatin 2 me 0 sigurisht që i ka lumturuar futbollistët franceze dhe gjithë vendin pritës të Euro 2016. Franca e udhëhequr nga Didier Deschamps,

Read Full Article

Merkato – Manchester United, “çmenduri” për të marrë Paul Pogba

    Merkato – Manchester United, “çmenduri” për të marrë Paul Pogba

Jose Mourinho shpreson të ‘rrëmbejë’ Paul Pogba-në! Pas përgjigjes së parë negative nga ana e Juventusi-it për ofertën prej 95 milionë eurosh, Manchester United është gati t’i rikthehet sulmit duke

Read Full Article

(Foto) Mediat franceze “kryqëzojnë” Pogba-në për këtë gjest të shëmtuar!

  (Foto) Mediat franceze “kryqëzojnë” Pogba-në për këtë gjest të shëmtuar!

Me fitoren e djeshme në minutat e fundit përballë Kombëtares Shqiptare, Franca arriti të siguronte kualifikimin për në fazën tjetër

Read Full Article