Blitz

Tag "Pasaporte biometrike"

Aplikimet për pasaporta, zyrat e shërbimit hapur dhe të shtunave

    Aplikimet për pasaporta, zyrat e shërbimit hapur dhe të shtunave

Me qëllim përballimin e fluksit të kërkesave për pajisjen me dokumente identiteti, Ministria e Punëve të Brendshme në bashkëpunim me kompaninë ALEAT kanë shtuar kapacitetet maksimale për të mbështetur këtë

Read Full Article

Fitorja ndaj Rumanisë, Rama u premton pasaporta biometrike lojtarëve të Kombëtares

    Fitorja ndaj Rumanisë, Rama u premton pasaporta biometrike lojtarëve të Kombëtares

Pas përfundimit të ndeshjes me Rumaninë, ku Kombëtarja shqiptare shënoi golin e parë dhe fitoi ndeshjen e parë në “Euro 2016”, kryeministri Rama u ka bërë një premtim kuqezinjve. Teksa

Read Full Article