Blitz

Tag "Ngushellime"

Nishani letër ngushëllimi Mattarella-s: Lutem të mos ketë viktima të tjera

    Nishani letër ngushëllimi Mattarella-s: Lutem të mos ketë viktima të tjera

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani, i ka shprehur ngushëllimet Presidentit Matarella për tërmetin që goditi qytetet në Italinë qendrore, lëkundje që shkaktuan dhjetëra viktima dhe dëme të shumta

Read Full Article

Përmbytjet në Maqedoni, presidenti Nishani i shpreh ngushëllimet homologut Ivanov

    Përmbytjet në Maqedoni, presidenti Nishani i shpreh ngushëllimet homologut Ivanov

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani, i ka shprehur ngushëllimet presidentit Ivanov për viktimat e shkaktuara nga përmbytjet në Maqedoni, dëmet e shkaktuara dhe lëndimet në njerëz. “I nderuar

Read Full Article

Rusia dhe Gjermania ngushëllojnë Turqinë, Erdogan: Do vazhdojmë të luftojmë propagandën terroriste

    Rusia dhe Gjermania ngushëllojnë Turqinë, Erdogan: Do vazhdojmë të luftojmë propagandën terroriste

Menjëherë pas sulmit të rëndë të shënuar vetëm një ditë më parë në Turqi, mesazhe ngushëllimi janë shprehur nga vende të ndryshme, përfshirë këtu Rusinë dhe Gjermaninë. Vetëm dy ditë

Read Full Article