Blitz

Tag "Neymar"

Triumfoi në Lojërat Olimpike, Neymar jep dorëheqjen si kapiten i Brazilit

    Triumfoi në Lojërat Olimpike, Neymar jep dorëheqjen si kapiten i Brazilit

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar, i cili i siguroi Brazilit medaljen e artë në “Lojërat Olimpike 2016”, ka njoftuar se nuk do të jetë më kapiten i Brazilit. Këtë vendim, 24-vjeçari

Read Full Article

“Copa America 2016”, lojtarët kyç mungojnë në 100-vjetorin e kampionatit

    “Copa America 2016”, lojtarët kyç mungojnë në 100-vjetorin e kampionatit

16 ekipe do të konkurrojnë në 100-vjetorin e kampionatit më të vjetër të futbollit, organizuar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Por Neymar, Rafinha dhe Kaka nuk do jenë pjesë e

Read Full Article