Blitz

Tag "nena"

Babai “monstër” abuzoi me të bijën, e ëma: Nuk kam dëshmuar, policia thotë të kundërtën

    Babai “monstër” abuzoi me të bijën, e ëma: Nuk kam dëshmuar, policia thotë të kundërtën

Një nënë ka denoncuar përdhunimin e së bijës nga i ati. Shtetësja J. Gurakuqi është shprehur në emisionin “Me zemër të hapur” se bashkëshorti ka abuzuar seksualisht me të bijën

Read Full Article

Mesazhi prekës i një nëne, vajza e së cilës ndërroi jetë, në ditën e parë të shkollës

    Mesazhi prekës i një nëne, vajza e së cilës ndërroi jetë, në ditën e parë të shkollës

Një nënë në Angli, vajza e së cilës vdiq në moshën 8-vjeçare e prekur nga kanceri, ka shprehur një mesazh të fuqishëm për të gjithë prindërit duke dëshiruar t’i ndërgjegjësojë

Read Full Article

Ekspertiza mjeko-ligjore: 12-vjeçarja është përdhunuar edhe nga burra të tjerë veç njerkut

    Ekspertiza mjeko-ligjore: 12-vjeçarja është përdhunuar edhe nga burra të tjerë veç njerkut

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me përdhunimin e 12-vjeçares, e cila është përdhunuar nga njerku për një periudhë 6-vjeçare. Ekspertiza mjeko-ligjore bën me dije se e mitura është përdhunuar

Read Full Article

Nëna pranon përdhunimin e së bijës: Kisha turp të tregoja

    Nëna pranon përdhunimin e së bijës: Kisha turp të tregoja

Pas deklaratës ndryshe të dhënë herën e parë kur u mor në pyetje, 40-vjeçarja Selvie Hyzeiraj ka pranuar së fundmi përdhunimin e vazhdueshëm të së bijës 12-vjeçare. E pyetur për

Read Full Article

Akuza për pengmarrje, nëna e Arben Kabashit: Të pavërteta! Babai i vajzës qerasi policët

    Akuza për pengmarrje, nëna e Arben Kabashit: Të pavërteta! Babai i vajzës qerasi policët

Arrestimi i Arben Kabashit rreth dy javë më parë, nën akuzën e pengmarrjes së një të miture, cilësohet si i padrejtë nga nëna 77-vjeçare e të ndaluarit. Ajo akuzon policinë

Read Full Article

Nëna shpërndan momentin e “lindjes me këmishë” të foshnjës. Video shndërrohet në virale

    Nëna shpërndan momentin e “lindjes me këmishë” të foshnjës. Video shndërrohet në virale

Gjithkush ka dëgjuar për momentin kur një fëmijë vjen në jetë, si ai del jashtë qeses amniotike ku ka qëndruar gjatë periudhës së shtatzënisë, por jo shumë mund të kenë

Read Full Article

Ditëlindja e së ëmës, Emina Cunmulaj: S’kalon një çast pa më marrë malli për ty

    Ditëlindja e së ëmës, Emina Cunmulaj: S’kalon një çast pa më marrë malli për ty

Modelja Emina Cunmulaj e shfaq herë pas here mallin për të ëmën që nuk jeton më prej disa vitesh. Ajo flet vazhdimisht për mungesën e nënës së ndjerë dhe dashurinë

Read Full Article

12 rregulla jetike që çdo nënë duhet t’i dijë për mirërritjen e vajzës së saj

    12 rregulla jetike që çdo nënë duhet t’i dijë për mirërritjen e vajzës së saj

Mirërritja e një vajze nuk është diçka e lehtë, sikundër mirërritja e fëmijëve në përgjithësi. Prindërit përpiqen gjithmonë t’i mbrojnë ato, por përpara se ajo të shndërrohet në një adoleshente

Read Full Article

Aksident i rëndë në Kavajë, vdesin dy fëmijë, shpëton 1-vjeçari

  Aksident i rëndë në Kavajë, vdesin dy fëmijë, shpëton 1-vjeçari

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në Kavajë, ku si pasojë kanë mbetur të vdekur dy fëmijë,

Read Full Article

Elbasan, 30-vjeçari mbyt nënën e tij

  Elbasan, 30-vjeçari mbyt nënën e tij

Një krim brenda e familjes ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku djali 30-vjeçar ka mbytur me duar nënën e

Read Full Article

Nëna dhunon fëmijën 2 vjeç për t’i bërë presion bashkëshortit

  Nëna dhunon fëmijën 2 vjeç për t’i bërë presion bashkëshortit

Një nënë duke dashur të ndëshkonte ish-partnerin e saj, pasi e kishte lënë, gjeti mënyrën më makabre dhe më çnjerëzore

Read Full Article

Bllokoi djalin 12-vjeçar në makinë dhe shkoi në palestër, arrestohet nëna e papërgjegjshme

  Bllokoi djalin 12-vjeçar në makinë dhe shkoi në palestër, arrestohet nëna e papërgjegjshme

Një nënë në Albuquerque, qyteti më i madh i New Mexico-s, është vënë në prangat e policisë lokale. Shkak është

Read Full Article

Ankthi i nënës, paraqiteshin si punonjës socialë dhe donin t’i rrëmbenin fëmijën

  Ankthi i nënës, paraqiteshin si punonjës socialë dhe donin t’i rrëmbenin fëmijën

Një nënë ka përshkruar momentin tronditës kur një vajzë adoleshente tentoi t’i rrëmbente  fëmijën, duke krijuar një faqe të rreme

Read Full Article