Blitz

Tag "MTV VMAs"

Kanye West, “thumba” Amber Rose-s dhe sjell një nga klipet më seksi që keni parë ndonjëherë

    Kanye West, “thumba” Amber Rose-s dhe sjell një nga klipet më seksi që keni parë ndonjëherë

Një nga personazhet më karizmatikë të Hollywood-it, Kanye West, është ngjitur mbrëmjen e kaluar në skenën e MTV Video Music Awards duke mbajtur një fjalim prej 4 minutash. Ndryshe nga

Read Full Article

Rikthehet fustani prej mishi i Lady Gaga-s. Tashmë e gjeni në një menu restoranti

    Rikthehet fustani prej mishi i Lady Gaga-s. Tashmë e gjeni në një menu restoranti

Kur Lady Gaga arriti në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards 2010, e veshur me një fustan të bërë tërësisht prej mishi, e gjithë audience u shokua, për

Read Full Article

Kanye West, si një “mbret” në MTV

    Kanye West, si një “mbret” në MTV

  Teksa të gjithë admiruesit e muzikës po përgatiten për të ndjekur MTV Video Music Awards, ditën e dielë, lajmet për detajet e ceremonisë sa vijnë e shtohen. Së fundmi,

Read Full Article