Blitz

Tag "Miralem Pjanic"

Pjanic përgënjeshtron Romën: Më shitën se u duheshin para

    Pjanic përgënjeshtron Romën: Më shitën se u duheshin para

Nuk ka më qetësi mes Miralem Pjanic dhe skuadrës së Romës. Mesfushori boshnjak, i cili pritet të zyrtarizojë transferimin e tij te kampionët e Juventusit, nuk ka dashur aspak të

Read Full Article

Juventus – Mateo Kovaçiç, një alternativë “low cost” për mesfushën

    Juventus – Mateo Kovaçiç, një alternativë “low cost” për mesfushën

Edhe pse ende jo zyrtarisht, Dani Alves mund të quhet futbollist i Juventusit tashmë. Pas sigurimit të mbrojtësit brazilian, ekipi torinez hidhet në sulm për një mesfushor të nivelit të

Read Full Article