Blitz

Tag "Ministria e Shëndetësisë"

Vdekja e nënës dhe foshnjës, Ministria e Shëndetësisë: Iu dha asistenca e duhur

    Vdekja e nënës dhe foshnjës, Ministria e Shëndetësisë: Iu dha asistenca e duhur

Ministria e Shëndetësisë ka dhënë një deklaratë zyrtare lidhur me gjendjen e 35-vjeçares Aida Çajka, e cila së bashku me foshnjën e saj ndërruan jetë mëngjesin e sotëm në maternitetin “Koço

Read Full Article

Nëna prej dy muajsh e vdekur, Beqaj e pyet me mesazh për cilësinë e shërbimit

    Nëna prej dy muajsh e vdekur, Beqaj e pyet me mesazh për cilësinë e shërbimit

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Fotografi i njohur Felix Bilani ka postuar në llogarinë e tij në “Facebook” një mesazh që Ministria e Shëndetësisë i ka

Read Full Article

Ministria e Shëndetësisë: Basha gënjeu, Beqaj e ka paditur në Prokurori

    Ministria e Shëndetësisë: Basha gënjeu, Beqaj e ka paditur në Prokurori

Ministria e Shëndetësisë në një reagim zyrtar të saj, ka përgënjeshtruar deklaratën e kreut të Partisë Demokratike mbrëmjen e djeshme në  “Opinion” se ministri i Shëndetësisë nuk ka ngritur padi

Read Full Article