Blitz

Tag "Michelle Obama"

Zonja e Parë: Kur isha e vogël mendoja se nuk më duhej një burrë

    Zonja e Parë: Kur isha e vogël mendoja se nuk më duhej një burrë

Zonja e Parë e SHBA-ve, Michelle Obama, ka treguar për “Variety” se në fëmijërinë e saj ajo mendonte se nuk ia kishte nevojën një mashkulli në jetën e saj. Vite

Read Full Article

(Video) Michelle Obama në një sfidë të pazakontë

    (Video) Michelle Obama në një sfidë të pazakontë

Kanë qenë të shumtë personazhet që kanë marrë pjesë në rubrikën argëtuese “Carpool Karaoke” të show-t “The Late Late Show” të James Corden. Nga Adele te Demi Lovato, Gwen Stefani

Read Full Article

Michelle Obamën mund ta gjeni tanimë dhe në Snapchat

    Michelle Obamën mund ta gjeni tanimë dhe në Snapchat

Shtëpia e Bardhë e ka pasur një llogari në Snapchat që prej muajit Janar, e cila përdoret kryesisht për të ndjekur Presidentin Barack Obama gjatë prapaskenave presidenciale. Por tashmë dhe

Read Full Article