Blitz

Tag "Memaliaj"

Me kallashnikov në makinë dhe pa leje drejtimi, arrestohet 17-vjeçari në Memaliaj

    Me kallashnikov në makinë dhe pa leje drejtimi, arrestohet 17-vjeçari në Memaliaj

Nga Anduena Llabani Një i ri në Memaliaj është arrestuar në flagrancë nga policia, pasi u zbulua teksa qarkullonte me kallash në makinë dhe pa leje drejtimi. Pas informacionit të

Read Full Article

Asgjësohen 3,800 rrënjë kanabis në Memaliaj, në kërkim kultivuesit

    Asgjësohen 3,800 rrënjë kanabis në Memaliaj, në kërkim kultivuesit

Në vijim të aksionit të policisë për ndalimin e kultivimit dhe shitjes së lëndës narkotike, janë gjetur dhe asgjësuar në Memaliaj dy parcela me 3,800 rrënjë kanabis. Bima narkotike u

Read Full Article