Blitz

Tag "Mbytja"

Misteri i mbytjes, 10-vjeçari mund t’i ketë dhënë vetë fund jetës?

    Misteri i mbytjes, 10-vjeçari mund t’i ketë dhënë vetë fund jetës?

Një ditë më parë u bë me dije gjetja e trupit të pajetë të një 10-vjeçari në vendin quajtur “Shenjat e Brezhdanit”, mbi urën e fshatit Muhurr të Dibrës. I

Read Full Article

Mbytja e kushërinjve, ekspertiza: Nuk është shkaktuar nga dhuna

    Mbytja e kushërinjve, ekspertiza: Nuk është shkaktuar nga dhuna

Policia e Korçës deklaroi ditën e sotme se mbytja e kushërinjve rreth dy ditë më parë në fshatin Qatrom ka qenë aksidentale dhe nuk është shkaktuar nga dhuna. Dy 17-vjeçarët,

Read Full Article

Elbasan, 30-vjeçari mbyt nënën e tij

    Elbasan, 30-vjeçari mbyt nënën e tij

Një krim brenda e familjes ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku djali 30-vjeçar ka mbytur me duar nënën e tij. Policia e Elbasanit ka bërë të ditur se rreth

Read Full Article

Mbyti gruan në tualet, ajo e akuzonte për tradhti

    Mbyti gruan në tualet, ajo e akuzonte për tradhti

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen e dy ditëve më parë, ku shtetësja Suela Sula u gjet e vdekur në tualetin e biznesit familjar në Melgushe të Shkodrës.

Read Full Article