Blitz

Tag "Mario Balotelli"

Merkato – Mario Balotelli drejt Besiktas!

    Merkato – Mario Balotelli drejt Besiktas!

Pasi u ‘skarcua’ nga Milan dhe anglezët e Liverpool, dukej se karriera e Mario Balotelli-t do të përfundonte në mënyrën më të keqe… por jo! Presidenti Fikret Orman i skuadrës

Read Full Article

S’kanë fund telashet për Mario Balotelli-n. Ja ç’ka bërë këtë herë…

    S’kanë fund telashet për Mario Balotelli-n. Ja ç’ka bërë këtë herë…

Së shpejti sulmuesi Mario Balotelli mund të marrë lajme të këqija. Shpesh i përfolur për bëmat e tij jashtë fushës së lojës, futbollistit të Milanit nuk mund t’i mjaftonte kurrsesi

Read Full Article