Blitz

Tag "Lushnje"

Sekuestrohen 224 kg kanabis në Lushnje, pranga kryefamiljarit

    Sekuestrohen 224 kg kanabis në Lushnje, pranga kryefamiljarit

Policia e Lushnjes ka gjetur dhe sekuestruar një sasi prej 224 kg Cannabis sattiva gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e shtetasit Sami Ibaliu, në fshatin Zhamë të Lushnjes. U

Read Full Article

Krim i dyfishtë, 65-vjeçari vret të dashurën dhe më pas veten

    Krim i dyfishtë, 65-vjeçari vret të dashurën dhe më pas veten

Nga Anduena Llabani Një krim i paprecedent trondit Lushnjën. Një 65-vjeçar vret të dashurën dhe më pas veten. Në orët e para të mëngjesit të 15 gushtit, policia u sinjalizua

Read Full Article

“Korrupsion pasiv”, arrestohet drejtori i IMTV në Lushnjë

    “Korrupsion pasiv”, arrestohet drejtori i IMTV në Lushnjë

Drejtori i IMTV pranë Bashkisë Lushnjë, Laver Dupi 52 vjeç, është vënë në prangat e policisë nën akuzën e korrupsionit pasiv, pas denoncimit të bërë ndaj tij në emisionin investigativ

Read Full Article