Blitz

Tag "Los Angeles"

Chris Brown sërish në telashe. Arrestohet…

    Chris Brown sërish në telashe. Arrestohet…

Policia e Los Angeles-it ka arrestuar këngëtarin Chris Brown, pasi mori një telefonatë nga një grua e cila pretendon se është kërcënuar me pistoletë. Arrestimi u krye pas një kërkimi

Read Full Article

Të shtëna me armë, evakuohet aeroporti në Los Angeles

    Të shtëna me armë, evakuohet aeroporti në Los Angeles

Pas raportimeve të pakonfirmuara për të shtëna me armë, nisi evakuimi në aeroportin e Los Angeles-it. Terminali u mbyll menjëherë dhe fluturimet u anuluan. Policia lokale shkroi në Twitter se fatmirësisht

Read Full Article

Paul Pogba ironizon mediat për largimin e tij nga Juventusi

    Paul Pogba ironizon mediat për largimin e tij nga Juventusi

Në cilën skuadër do të luajë Paul Pogba sezonin e ardhshëm? Manchester United dhe Real Madrid janë skuadrat që përfliten si destinacioni i radhës i mesfushorit francez, edhe pse çdo

Read Full Article

(Video) Gjeni apo budalla? Ky njeri paguhet për të ecur

    (Video) Gjeni apo budalla? Ky njeri paguhet për të ecur

Njihuni me Chuck, shoqëruesin e këmbësorëve. Le të themi që puna e tij është e një lloj taksisti, por që ecën në këmbë… Chuck kontaktohet për qëllime nga më të

Read Full Article