Blitz

Tag "Lokali"

Sulm me armë në Ohio, të paktën një viktimë. Njerëzit shtireshin si të vdekur

    Sulm me armë në Ohio, të paktën një viktimë. Njerëzit shtireshin si të vdekur

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e sulmit me armë të shënuar në një bar në Hamilton të Ohio-s, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Policia lokale bën

Read Full Article

Shpërthen bombola e gazit në Fier, flakët përfshijnë lokalin

    Shpërthen bombola e gazit në Fier, flakët përfshijnë lokalin

Flakët e zjarrit kanë përfshirë një lokal në zonën e Darzezës në Fier. Shkak është bërë shpërthimi i një bombole gazi në lokalin veror prej druri. Mësohet se fillimisht ka

Read Full Article

Përmbaruesit nxjerrin nga lokali Rovena Dilon: Po më rrëmbehet prona

    Përmbaruesit nxjerrin nga lokali Rovena Dilon: Po më rrëmbehet prona

Disa përmbarues privatë dhe punonjës të policisë kanë liruar ambientet e lokalit të këngëtares Rovena Dilo, sikundër ishte paralajmëruar. Kjo për shkak se disponohen dokumente që prona është në emër

Read Full Article