Blitz

Tag "Lojtare"

Shqipëria në Kampionatin Botëror, Duka: I kam frikë të gjitha skuadrat

    Shqipëria në Kampionatin Botëror, Duka: I kam frikë të gjitha skuadrat

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Armando Duka, tha në emisionin “Opinion” se i frikësohet të gjitha përballjeve të Shqipërisë në Kampionatin Botëror, ku ajo do të përballet me Spanjën, Italinë,

Read Full Article

“Copa America 2016”, lojtarët kyç mungojnë në 100-vjetorin e kampionatit

    “Copa America 2016”, lojtarët kyç mungojnë në 100-vjetorin e kampionatit

16 ekipe do të konkurrojnë në 100-vjetorin e kampionatit më të vjetër të futbollit, organizuar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Por Neymar, Rafinha dhe Kaka nuk do jenë pjesë e

Read Full Article