Blitz

Tag "Liqeni"

Po ju çfarë shikoni këtu? Ja fotoja që po çmend internetin

    Po ju çfarë shikoni këtu? Ja fotoja që po çmend internetin

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Pas fustanit që shkaktoi debat edhe mes Kim Kardashian e Taylor Swift për ngjyrat e tij, si dhe xhaketës “Adidas” për shkak

Read Full Article

(FOTO) Momenti i përplasjes së Ndriçim Babasit dhe Flamur Nokës me policinë

    (FOTO) Momenti i përplasjes së Ndriçim Babasit dhe Flamur Nokës me policinë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ndriçim Babasi, është ndaluar nga policia, ndërsa ishte bashkë me disa deputetë  të opozitës në një lokal, pak pasi kishte mbaruar protesta në parkun e liqenit.

Read Full Article

Gerti Bogdani: Në 19:00 te kodrat, të mbrojmë liqenin

    Gerti Bogdani: Në 19:00 te kodrat, të mbrojmë liqenin

Deputeti i Partisë Demokratike, Gerti Bogdani, u ka kërkuar qytetarëve të bëhen pjesë e protestës në mbrojtje të parkut. Rreth dy orë më parë, përmes një statusi në rrjetin social Facebook,

Read Full Article