Blitz

Tag "Liqeni Artificial"

Gjendet i mbytur një person tek Liqeni Artificial

    Gjendet i mbytur një person tek Liqeni Artificial

Një person është gjetur i mbytur në ujërat e Liqenit Artificial të Tiranës. Burime të policisë bëjnë me dije se njoftimi për trupin e viktimës u gjet rreth orës 07:10

Read Full Article

(Ekskluzive) Inaugurimi i parkut të lojërave, aktivisti Eljan Tanini dëbohet nga protestuesit

    (Ekskluzive) Inaugurimi i parkut të lojërave, aktivisti Eljan Tanini dëbohet nga protestuesit

Vetëm pak metra larg parkut të lojërave te Liqeni Artificial, ku fëmijët të shoqëruar nga prindërit dhe gjyshërit po i gëzoheshin 1 qershorit, protestuesit që gjatë gjithë këtyre muajve kanë

Read Full Article

Pallati tek diga, Administrativja shtyn kërkesën për përjashtimin e gjyqtarit. Bashkia: Ka konflikt interesi

    Pallati tek diga, Administrativja shtyn kërkesën për përjashtimin e gjyqtarit. Bashkia: Ka konflikt interesi

Gjykata Administrative ka shtyrë kërkesën e Bashkisë së Tiranës për përjashtimin e gjyqtarit Arjan Qafa nga trupi gjykues. Mësohet se kërkesa është shtyrë për tu gjykuar më 30 maj, kur

Read Full Article