Blitz

Tag "Leonardo Bonucci"

Merkato – Manchester United interesohet për Leonardo Bonucci-n

    Merkato – Manchester United interesohet për Leonardo Bonucci-n

“Djajtë e kuq” shpresojnë që të shkëpusin një tjetër futbollist me rëndësi nga Juventusi, pas marrëveshjes thuajse të kryer me francezin Paul Pogba. Sipas asaj që raporton “Manchester Evening News”,

Read Full Article

Merkato – Chelsea e Manchester United, ‘luftë’ për blerjen e Bonucci-t

    Merkato – Chelsea e Manchester United, ‘luftë’ për blerjen e Bonucci-t

Mbrojtësi Leonardo Bonucci po tregon sërish vlerat e tij në 2 paraqitjet e para në fazën e grupeve të Euro 2016, pas një sezoni prej kampioni tek Juventusi. Me bardhezinjtë

Read Full Article

Euro 2016 – 3-shja e mbrojtjes italiane mahniti gjithë botën!

    Euro 2016 – 3-shja e mbrojtjes italiane mahniti gjithë botën!

Kombëtarja italiane që u pa në përballjen e parë kundër Belgjikës jo vetëm që i la të gjithë gojëhapur, po bëri dhe shumë skeptikë të dashuroheshin me të. Krahas golashënuesve,

Read Full Article