Blitz

Tag "landfill"

Vdekja e 17-vjeçarit në landfillin e Sharrës, lihet në burg përgjegjësi i turnit

    Vdekja e 17-vjeçarit në landfillin e Sharrës, lihet në burg përgjegjësi i turnit

Gjykata ka vendosur të lërë në burg përgjegjësin e turnit në kompaninë ku punonte edhe 17-vjeçari Ardit Gjoklaj, më 7 gusht të këtij viti. Përgjegjësi i turnit Dëfrim Hakrama ndodhet

Read Full Article

Vdekja e 17-vjeçarit në landfillin e Sharrës, zbardhet ekspertiza mjekoligjore

    Vdekja e 17-vjeçarit në landfillin e Sharrës, zbardhet ekspertiza mjekoligjore

Instituti i Mjekësisë Ligjore ka zbardhur së fundmi ekspertizën mjekoligjore, e cila është kërkuar si provë disa herë nga organi i akuzës dhe që rrëzon hamendësimet se adoleshenti Ardit Gjoklaj

Read Full Article

Vdekja e 17-vjeçarit në Sharrë, PD akuzon Veliaj

    Vdekja e 17-vjeçarit në Sharrë, PD akuzon Veliaj

Partia Demokratike bën përgjegjës kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, për ngjarjen e pak ditëve më parë në landfillin e Sharrës, ku u gjet kufoma e 17-vjeçarit Ardit Gjoklaj. Këshilltari i

Read Full Article

Kufoma e 17-vjeçarit në Sharrë, pranga katër personave

    Kufoma e 17-vjeçarit në Sharrë, pranga katër personave

Përgjegjësi i firmës së pastrimit dhe tre punonjës janë vënë në prangat e policisë pas gjetjes së kufomës së 17-vjeçarit Ardit Gjoklaj. Trupi i tij u gjet i pajetë në

Read Full Article

Identifikohet kufoma në landfillin e Sharrës, i përket një 17-vjeçari nga Tropoja

    Identifikohet kufoma në landfillin e Sharrës, i përket një 17-vjeçari nga Tropoja

Pak orë pas bërjes të ditur të lajmit për gjetjen e një kufome, burime të grupit hetimor deklarojnë se i përket një 17-vjeçari nga Tropoja. Viktima është Ardit Xhoklaj 17

Read Full Article

Tiranë, gjendet një kufomë në landfillin e Sharrës

    Tiranë, gjendet një kufomë në landfillin e Sharrës

Një kufomë është gjetur ditën e sotme në landfillin e Sharrës. Kufoma e personit të paidentifikuar ende është gjetur nga punëtorët e pastrimit në Sharrë. Ndërkohë që pritet ardhja e

Read Full Article