Blitz

Tag "Kopsht"

Videoskandali, babai i 3-vjeçarit: Godiste kokën me grushte. Nuk është i vetmi i dhunuar

    Videoskandali, babai i 3-vjeçarit: Godiste kokën me grushte. Nuk është i vetmi i dhunuar

Një ditë më parë, emisioni investigativ “Stop” bëri publike dhunën  e ushtruar ndaj një 3-vjeçari nga administratorja e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani. Ishte babai i fëmijës ai që kërkoi ndihmë

Read Full Article

Ja kriteret që duhet të përmbushen për licencimin e një kopshti

    Ja kriteret që duhet të përmbushen për licencimin e një kopshti

Një ditë pas publikimit të videoskandalit ku administratorja e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, shihej duke dhunuar një fëmijë 3-vjeçar, zbulohet se kopshti privat ishte i palicencuar. Ndërkohë që nuk dihet

Read Full Article

Anjeza Shabani shpërthen në lot: S’e dija që fëmija ishte autik

    Anjeza Shabani shpërthen në lot: S’e dija që fëmija ishte autik

Gjatë dëshmisë të dhënë mbrëmjen e djeshme në Polici, administratorja e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, ishte në gjendje të rënduar psikologjike dhe qante pa pushim. Ajo mësohet të ketë thënë

Read Full Article