Blitz

Tag "kengetare"

20-vjeçaret që duken si 30-vjeçare…

    20-vjeçaret që duken si 30-vjeçare…

Nuk e kam kuptuar kurrë se pse adoleshentet e ditëve të sotme duan të duken më të mëdha në moshë. Më besoni që vitet ikin shpejt dhe “gra” do të

Read Full Article

Veliaj: Dua Lipa më 10 gusht në Tiranë

Veliaj: Dua Lipa më 10 gusht në Tiranë

Dua Lipa në Tiranë ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka bërë të ditur ditën e sotme se këngëtarje me origjinë

Read Full Article

Trupi perfekt i J.Lo, këshilla nga instruktori personal

Trupi perfekt i J.Lo, këshilla nga instruktori personal

  jennifer lopez ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Instruktori i Jennifer Lopez ju jep këshilla se si të ushtroheni për të pasur një trup seksi. Lopez ka

Read Full Article