Blitz

Tag "Kanye West"

Kanye West përsërit këngën 3 herë për të “sulmuar” Taylor Swift

    Kanye West përsërit këngën 3 herë për të “sulmuar” Taylor Swift

Të gjithë e dimë se marrëdhënia mes Taylor Swift dhe Kanye West nuk ka qenë diçka për të cilën dy artistët duhet të krenohen. Që nga ndërprerja e fjalimit të

Read Full Article

Videoja më e përfolur e momentit nga Kanye West më në fund në YouTube

    Videoja më e përfolur e momentit nga Kanye West më në fund në YouTube

Paçka se Kanye West nuk performoi në MTV Video Music Awards 2016, ai përsëri arriti ta rrëmbente vëmendjen e publikut me videoklipin e “Fade”. Fillimisht, kënga ishte ekskluzive vetëm në

Read Full Article

Kanye West, “thumba” Amber Rose-s dhe sjell një nga klipet më seksi që keni parë ndonjëherë

    Kanye West, “thumba” Amber Rose-s dhe sjell një nga klipet më seksi që keni parë ndonjëherë

Një nga personazhet më karizmatikë të Hollywood-it, Kanye West, është ngjitur mbrëmjen e kaluar në skenën e MTV Video Music Awards duke mbajtur një fjalim prej 4 minutash. Ndryshe nga

Read Full Article

Kanye West, si një “mbret” në MTV

    Kanye West, si një “mbret” në MTV

  Teksa të gjithë admiruesit e muzikës po përgatiten për të ndjekur MTV Video Music Awards, ditën e dielë, lajmet për detajet e ceremonisë sa vijnë e shtohen. Së fundmi,

Read Full Article

Kim Kardashian vazhdon provokimet ndaj Taylor Swift

    Kim Kardashian vazhdon provokimet ndaj Taylor Swift

Kim Kardashian duket se nuk do e harrojë lehtë përballjen me këngëtaren Taylor Swift. Pas bujës që shkaktoi video e parë e publikuar në rrjetin social, të shtunën e 23

Read Full Article

Kanye West lançon “video-orgjinë” VIP. Shpërthejnë komentet në rrjet!

    Kanye West lançon “video-orgjinë” VIP. Shpërthejnë komentet në rrjet!

“Video-orgjia” e lançuar së fundmi nga Kanye West ka bërë që njerëzit të kenë shumë për të thënë… Të premten në mbrëmje, Kanye nxori videon premirë për “Famous”, pjesë e

Read Full Article

Kim Kardashian: Unë e Kanye bëjmë seks “me 5 yje”

    Kim Kardashian: Unë e Kanye bëjmë seks “me 5 yje”

Për Kim Kardashian nuk ka vetëm 1 ditë lindjeje, por 1 javë ditëlindjeje! Këtë po bën Kim për festimet e Kanye-t dhe në lidhje me këtë ka dashur të flasë

Read Full Article

Drake: E dua shumë Nicki Minaj, por i dashuri i saj na e ka ndaluar të flasim

    Drake: E dua shumë Nicki Minaj, por i dashuri i saj na e ka ndaluar të flasim

Mbrëmjen e djeshme, në prag të daljes së albumit të tij të 4-t “Views”, reperi Drake i është përgjigjur pyetjeve të Zane Lowe të radios Beats 1 sa u përket

Read Full Article

Kanye West bën histori në muzikë

  Kanye West bën histori në muzikë

Albumi i fundit i Kanye West është në vend të parë të klasifikimeve në “Billboard”. “The Life of Pablo” është

Read Full Article