Blitz

Tag "Kamion"

Kamëz, kamioni përplas për vdekje 70-vjeçaren

    Kamëz, kamioni përplas për vdekje 70-vjeçaren

Një e moshuar ka gjetur vdekjen pas përplasjes nga një kamion. Ngjarja e rëndë është shënuar paraditen e sotme në Kamëz, në afërsi të Institutit Bujqësor. Nga të dhënat paraprake

Read Full Article

Kamioni godet turmën, dhjetëra të vdekur në Francë

    Kamioni godet turmën, dhjetëra të vdekur në Francë

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë festimeve të “Bastille Day” në Nice, qytetin jugor të Francës. Referuar raportimeve të mediave dhe imazheve të shpërndara në Twitter, dhjetëra njerëz shihen

Read Full Article