Blitz

Tag "Johnny Depp"

Vajza e Johnny Depp mbron të atin: “Babai im është personi më i ëmbël në botë”

    Vajza e Johnny Depp mbron të atin: “Babai im është personi më i ëmbël në botë”

Lily-Rose Depp, vajza 17-vjeçare e yllit të kinemasë Johnny Depp, ka filluar të mbrojë babanë e saj në rrjetet sociale, në lidhje me divorcin dhe akuzat kundër tij për ushtrim

Read Full Article

Dhuna fizike, arsyeja e vërtetë e ndarjes së Johnny Depp dhe Amber Heard

    Dhuna fizike, arsyeja e vërtetë e ndarjes së Johnny Depp dhe Amber Heard

Amber Heard, një nga personazhet më të përfolura të momentit për shkak të divorcit të saj me Johnny Depp, është shfaqur në gjykatë ditën e sotme me shenja në fytyrë

Read Full Article

Johnny Depp: Zgjedhja e Trump-it, katastrofa “biblike” e Amerikës

    Johnny Depp: Zgjedhja e Trump-it, katastrofa “biblike” e Amerikës

Zgjedhjet presidenciale amerikane, që do të zhvillohen më 8 nëntor të këtij viti, nuk kanë lënë pa përfshirë jo vetëm politikanë e njerëz të thjeshtë, por edhe personazhe të njohur

Read Full Article