Blitz

Tag "Irina Shayk"

Irina Shayk, Sofia Vergara, Fergie dhe tani Amarda Toska…

Irina Shayk, Sofia Vergara, Fergie dhe tani  Amarda Toska…

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Emra të njohur si Irina Shayk, Sofia Vergara dhe Fergie janë ambasadore të bukurisë të markës kozmetike Avon. Por prej 3

Read Full Article

Irina Shayk këndon shqip!

Irina Shayk këndon shqip!

“Snapchat” dhe opsionet e tij komike për përdoruesit s’mund të rrinin pa prekur edhe moderatoren simpatike Albana Osmani. Pas vendosjes së ‘maskës’ së qenit, të maces, të lepurushit apo të

Read Full Article