Blitz

Tag "homoseksuale"

Papa Françesku: Duhet t’u kërkojmë falje homoseksualëve!

    Papa Françesku: Duhet t’u kërkojmë falje homoseksualëve!

Gjatë kthimit nga Armenia të dielën, Papa Françesku u pyet lidhur me deklaratën e kardinalit gjerman Reinhard Marx të bërë një ditë pas sulmit të rëndë të shënuar në Orlando

Read Full Article

Masakra në Orlando, ish-bashkëshortja e autorit: I paqëndrueshëm mendërisht

    Masakra në Orlando, ish-bashkëshortja e autorit: I paqëndrueshëm mendërisht

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Ish-bashkëshortja e Omar Mateen, përgjegjësi i sulmit me 50 viktima dhe rreth 53 të plagosur në Orlando të Floridës Lexo këtu,

Read Full Article

Mbante parullën kundër homoseksualëve: “Ju meritoni të përdhunoheni”. Goditet me shkop bejsbolli

Mbante parullën kundër homoseksualëve: “Ju meritoni të përdhunoheni”. Goditet me shkop bejsbolli

Herën tjetër që do të mundoheni të shprehni hapur dhe të impononi mendimin tuaj kundër fenomeneve si homoseksualiteti, mendohuni dy herë. Dean Saxton, predikues në Arizona të SHBA-së, është goditur

Read Full Article