Blitz

Tag "Hetimi"

Tiranë, dhunohet me mjete të forta një person në zonën e “Freskut”

    Tiranë, dhunohet me mjete të forta një person në zonën e “Freskut”

Një shtetas 54-vjeçar është dhunuar me mjete të forta ditën e sotme në Tiranë. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në zonën e “Freskut” në kryeqytet. Shtetasi i identifikuar si B.

Read Full Article

Detaje të reja nga grabitja në Rinas, të dyshimta ndryshimi i shoferit dhe dyert e hapura të furgonit me para

    Detaje të reja nga grabitja në Rinas, të dyshimta ndryshimi i shoferit dhe dyert e hapura të furgonit me para

Hetimet për grabitjen e shënuar pak ditë më parë në Rinas kanë kanë mundësuar zbardhjen e detajeve të reja lidhur me ngjarjen. Ndryshimi i shoferit, prania e të arrestuarit Kujtim

Read Full Article

Thirrja e Berishës për armatosje, Prokuroria vendos mosfillimin e procedimit: S’përbën vepër penale

    Thirrja e Berishës për armatosje, Prokuroria vendos mosfillimin e procedimit: S’përbën vepër penale

Prokuroria e Përgjithshme ka vendosur të mosfillimin e procedimit penal ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha, pas kallëzimit të bërë nga një grup deputetësh që e kallëzuan atë për thirrje për armatosje.

Read Full Article