Blitz

Tag "HALLOWEEN"

Dua Lipa, një princeshë e gjakosur

    Dua Lipa, një princeshë e gjakosur

Edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, u është bashkuar përgatitjeve dhe festimit të Halloween. Duhet thënë se kostumi që ajo ka zgjedhur është jo pak i frikshëm. Këngëtarja

Read Full Article

FOTO/ Halloween-i i Ledina Çelos, para dhe pas një viti

    FOTO/ Halloween-i i Ledina Çelos, para dhe pas një viti

Festa e Halloween duket se është e preferuara e këngëtares shqiptare, Ledina Çelo. Së bashku me dy fëmijët e saj, Erlisin dhe Perianën, biondja seksi e skenës e pret me

Read Full Article