Blitz

Tag "grabitja"

Detaje të reja nga grabitja në Rinas, të dyshimta ndryshimi i shoferit dhe dyert e hapura të furgonit me para

    Detaje të reja nga grabitja në Rinas, të dyshimta ndryshimi i shoferit dhe dyert e hapura të furgonit me para

Hetimet për grabitjen e shënuar pak ditë më parë në Rinas kanë kanë mundësuar zbardhjen e detajeve të reja lidhur me ngjarjen. Ndryshimi i shoferit, prania e të arrestuarit Kujtim

Read Full Article

Grabitja në Rinas, hetimet shtrihen deri në Kosovë. Ja dy grupet kriminale nën hetim

    Grabitja në Rinas, hetimet shtrihen deri në Kosovë. Ja dy grupet kriminale nën hetim

Hetimet për grabitjen e 30 qershorit në aeroportin e Rinasit i kanë kaluar kufijtë, duke shkuar deri në Kosovë. Burime të policisë bëjnë me dije se po hetohen dy grupe

Read Full Article

Grabitja në Rinas. Sot seanca ndaj pesë punonjësve të akuzuar, tërhiqet gjyqtarja

    Grabitja në Rinas. Sot seanca ndaj pesë punonjësve të akuzuar, tërhiqet gjyqtarja

Ditën e sotme do të jepej masa e sigurisë për pesë punonjësit e Rinasit, të arrestuar për grabitjen e shënuar në aeroport pak ditë më parë. Por mësohet se gjyqtarja

Read Full Article